Stock Rom - Casper Cta Stock Yazılım Yükleme | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Stock Rom Casper Cta Stock Yazılım Yükleme

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
1654163607092.png

Casper CTA Yazılım Yüklemek – Rom Atmak​

Casper CTA Modeli tabletlerde yazılım sorunları genelde tabletinizi açmaya çalıştığınızda ekrana hiçbir ışık veya belirti gelmemesi yada casper yazısında kalıp saatlerce bekleseniz bile tabletinizin açılmaması durumudur.
Bu durumda yapacağınız işlem Casper CTA tabletinize rom yüklemek yani tabletinize uygun android işletim sistemini yeniden yüklemenizdir. Aksi halde başka bir şekilde tabletiniz açılmayacaktır.
İlk önce yapacağınız işlem tabletinizin içindeki bozulmuş andorid işletim sistemini tabletinizden silip tableti temiz bir işletim sistemi haline getirmek ve ardından da temiz android işletim sistemi dosyalarını tabletinizin içerisine atmanız olacaktır.

Casper CTA modeli için izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibidir.
İlk olarak aşağıdaki dosyaları bilgisayarınıza indiriniz ve indirdiğiniz dosyaları bir klasörde toplayın.

1. Tabletiniz kapalı durumdayken usb kablo ile bilgisayara bağlayın, şarj etme işareti çıkacaktır(yazılım bozuldu ise hiç birşey çıkmaz) burada Ses Azaltma ve Açma Kapama Tuşuna Basın.

1. Tabletinizin sürücüsünü bilgisayarınıza yükleyin.

2. Rom’u tabletinize yüklemek için gerekli yazılımı yükleyin ve sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştırın.

3. Yazılım açıldığında File menüsünden import upgrade file seçeneğine tıklayın.

4. Açılan pencereden CTA-Fix.Zip dosyasını seçin ve start’a tıklayın ve işlemin bitmesini bekleyin.

5. Tekrar File menüsünden import upgrade file seçeneğine tıklayın ve bu sefer cta-rom.zip dosyasını bir klasöre açın ve içindeki update.zip dosyasını seçin ve start’a tıklayın. bu işlem 10 dakikaya yakın sürebilir. İşlem bitene kadar hiç bir şey yapmayın.

İşlem bittikten sonra tabletiniz kendisini yeniden başlatacak ve android kurulum ekranına gelecektir. Burada gerekli seçenekleri seçerek ileri-ileri diyerek tabletinizin kurulumunu tamamlamış olursunuz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar