general mobile 5 plus acayip sorun | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

general mobile 5 plus acayip sorun

ahmetbaba06

Yeni Kullanıcı
sevgili abilerim arkadaşlarım kendi kullandıgım general mobile 5 plus cihaza qfil rom attım ve ardından marsmallow rom atarsam cihaz açılıyor fakat sim kart takılı oldugu halde sim kartı takın diyor wifi hiçbir agı görmüyor 112 yi bile aramıyor kamera felan hiçbiri açılmıyor egerki nagut rom atarsam stock bu seferde telefon google animasyon modunda kalıyor

lütfen allah rızası için yardımcı olurmusunuz

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
ahmetbaba06' pid='10545' dateline='1514456399' Alıntı:
sevgili abilerim arkadaşlarım kendi kullandıgım general mobile 5 plus cihaza qfil rom attım ve ardından marsmallow rom atarsam cihaz açılıyor fakat sim kart takılı oldugu halde sim kartı takın diyor wifi hiçbir agı görmüyor 112 yi bile aramıyor kamera felan hiçbiri açılmıyor egerki nagut rom atarsam stock bu seferde telefon google animasyon modunda kalıyor

lütfen allah rızası için yardımcı olurmusunuz

yapman gereken işlem öncelikle 6.0.1 qfil stockrom flashla imei kontrol et.gozukmuyorsa orjinal imei geri yaz ardından.stock 7.1.1 fastboot modunda flashla en son hard reset işlemini yap 

eğerki yapamaz iseniz tarafıma göndrebilirsiniz biz yaparız.

ahmetbaba06

Yeni Kullanıcı
aynen yaptım olmadı abi 6.0.1 attım qfil den sonra telefon açılıyor fakat wifi blutut kamera açılmıyor sim kart takılı oldugu halde sim kartı takın diye uyarı veriyor imei blutut wifi ip id adreslerine baktıgımda hepsinde hiçbirşey yazmıyor cihaz hakkında anabant sürümünde ise bilinmiyor yazıyor allah rızası için yardım edin abi her zaman size gönderememki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar