Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

GsmGezgini Anasayfa

Haber Android 11 Realme Uı 2.0 Güncellemesi Dört Telefon İçin Yayınlandı
 • 110
 • 0
Android 11 realme UI 2.0 güncellemesinin dağıtımı sürüyor. Realme 6 serisinde yer alan dört telefon için güncelleme nihayet yayınlandı.

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olan Realme, Android 11 realme UI 2.0 güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor. 6 serisi modeller uzun bir bekleyişin ardından güncellemeyi almaya başladılar. Bunun yanında Realme X ve bir de realme Narzo 10A modelleri Android 11 güncellemesiyle tanıştı.
OTA (şebeke) üzerinden kademeli olarak dağıtımı sağlanan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz. realme UI 2.0 güncellemenin tüm bölgelerde dağıtımının birkaç hafta süreceğinin altını çizelim. Güncelleme alan modeller ve güncelleme sürüm numaraları şu şekilde:​
 • realme X – RMX1901EX_11.F.03
 • realme 6 – RMX2001_11.C.12
 • realme 6i – RMX2001_11.C.12
 • realme narzo 10A –...
Rehber Wifi Şifresi Öğrenme (Windows, Mac Ve Android Için)
 • 232
 • 1
WiFi Şifresi Öğrenme

İnternete girmek için gerekli olan Wifi şifresi birçok kişi için merak konusu olabiliyor. Özellikle modem sahibinin Wifi internet şifresini bilmediği ya da unuttuğu durumlarda kablosuz ağ şifresini öğrenmek kullanıcıya zorluk çıkarabiliyor. Kablosuz internetin oldukça önemli olduğu ve sürekli kullanıldığı ev, işyeri gibi alanlar için kullanılan şifre hatırlanmadığı durumlarda bu durum kullanıcıya oldukça zor durumlar yaşatabiliyor.

Tahmin edebileceğiniz üzere Wifi şifresi öğrenmek için her platformun kendine özgü farklı stilleri var. Android ve iOS telefon işletim sistemleri bu konuda birbirinden ciddi şekilde ayrılıyor. Microsoft Windows ise wifi şifresini en kolay öğrenebileceğimiz işletim sistemi olarak kabul ediliyor. Gelin, şimdi modem ara yüzüne girmeden Wifi şifresi öğrenme işleminin nasıl yapıldığına birlikte bakalım.Windows için Wifi Şifresi Öğrenme


Windows işletim sistemlerinde Wifi internet şifresini öğrenmek...
Haber Xiaomi Mıuı 13 Geliyor ! İşte Yeni Görüntüler!
 • 204
 • 0

miui-13-guncellemesi-alacak-olan-xiaomi-modelleri.jpg

Xiaomi, yeni arayüzünü yakında tanıtacak. Tanıtılacak olan yeni arayüzden ilk görüntüler de geldi. İşte detaylar.​


Xiaomi, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen etkinliğinde MIUI 13’e dair ciddi iddialar ortaya atılmıştı. Ağustos ayının sonlarına doğru tanıtılacağı zannedilen yeni arayüz maalesef yılın son çeyreğine kaldı. Mi Mix 4 etkinliğinde MIUI 13 yerine MIUI 12.5 Enhanced ara güncellemesi tanıtıldı ki, içeriğimizin sonunda hangi gelişmeleri sunacağına değineceğiz. Ancak öncesinde MIUI 13’ün yayınlanan son ekran görüntülerine biraz değinelim.

MIUI 13 ve Widgetler​

Xiaomi’nin MIUI 13’te yer vereceği bazı özellikler şimdiden netleşmeye başlamış gibi. Bunlardan bazıları da kullanışlı widget’lar olacak. Vivo’nun güncel arayüzünü anımsatan yeni widget sistemi ile arayüzün daha işlevsel ve modern olması sağlanmış olacak...

Haber Viewsonic’ten İş Verimliliğini Artıran Yeni Monitör: Vg2456

 • 195
 • 0

ViewSonic tarafından tasarlanan VG2456 Docking monitörü, masaüstünü modern bir çalışma alanına dönüştürürken entegre yazılımı ile ekran üstünden kolay kontrol olanağı sunuyor.​

ViewSonic, birden fazla kablo, adaptör ve pahalı bağlantı istasyonuna olan ihtiyacı ortadan kaldıracak Full HD (1920×1080) çözünürlüğe sahip 24 inç IPS VG2456 Docking monitörünü tanıttı. Bir iş istasyonu komuta merkezi olarak tasarlanan VG2456; yerleşik giriş ve bağlantı noktaları ile ekran üstü görüntüleme ayarlarına kolayca erişilebilen entegre vDisplay™ yazılımıyla dikkat çekiyor.

Maliyeti azaltmaya yardımcı​

VG2456...
Haber Xiaomi, Mıuı 12.5’I Alan Son Modelleri Resmen Açıkladı!
 • 188
 • 0
Xiaomi'nin yeni arayüzü MIUI 12.5, bu hafta onlarca model için yayınlandı. İşte güncellemeyi alan cihazlar.

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12.5, özellikle son zamanlarda onlarca model için piyasaya sürüldü. Çinli üreticini MIUI 13 üzerine çalıştığına dair haberlerin ortaya çıkmasından sonra MIUI 12.5’in sunumu biraz daha arttı denebilir.
Geçtiğimiz haftalarda Xiaomi, MIUI 12.5’in global sürümünü pek çok model için yayınladı. Şimdi ise şirket güncelleme konusunda vitesi artırdı ve orta sınıf modellerden birkaçı için daha bu güncellemeyi kullanıma sundu.

Xiaomi, MIUI 12.5 güncellemesini alan son modelleri paylaştı​

Xiaomi, resmi sayfasından yaptığı bir paylaşım ile ”MIUI 12.5’in artık daha fazla cihaz için kullanılabilir” olduğunu açıkladı ve bunun listesini paylaştı. İşte MIUI 12.5 güncellemesini alan son modeller...