Root - Asus Zenfone 5 Kitkat Kök Root yapma | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Root Asus Zenfone 5 Kitkat Kök Root yapma

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
Risk ile Root

Uyarı: Ben cihazınızda herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu sizin garantisini geçersiz kılabilir.
kitkat için sadece JB çalışmayabilir. Kök nazik yedekleme veri önce.

Bu köklendirme yöntemiyle için gereken
1. Kök z5 v2 Kitkat
2. Intel sürücü
3. USB Kablo
4. Windows için pc
Ben bu iş için windows 7 kullanıyorum.

Root z5 kitkat v2 download link :

Alternate links : 1.

2.

Intel driver download link:

1.
(Or)
2.

Root Kitkat Zenfone 5 ver 2.21.40.44

Download link :

1.

2.

1. Download first Intel driver on your pc extract it and install it.

1.

2.

Pc ilk Intel sürücüsünü indirmek ayıklamak ve yükleyin

Adım:
1. Pc ilk Intel sürücüsünü indirmek ayıklamak ve kurun.

2.. Kurduktan sonra, USB kablosunu kullanarak pc telefonunuzu bağlayın. Hata ayıklama modunu etkinleştirmek unutmayın. Bunu yapmak için, daha sonra (geliştirici seçeneği etkinleştirmek için 7 kez musluk) ayarları> Geliştirici seçenekleri> usb hata ayıklama (kontrol / etkinleştirin). Dönün yapı numarası> yazılım bilgileri> ilgili ayarları> gidin

3. Güncellemesinden sonra, pc ve telefon arasında yetkili bağlantı kontrolü yapın. Senin pc indirilen rootz5kitkatv2 gidin ve dosyaları tıklayın> sağa kaydırma tutun +> Açık komut penceresi seçin.

4.. Cmd isteyecektir. Ardından butonu "adb cihazlar" yazın. sol tarafı seri numarası ve sağ taraf kelime "aygıt" gitmek için iyi gelir. olduğu

5. Kelime "izinsiz" yerine "aygıt" nin görünecektir Eğer sen iyi değil gidin. Yani pc telefonunuzu takılı ve tekrar bağlayın. Telefonunuzdan bir istemi görüntülenir. Sadece her zaman devam etmesine izin işaretleyin.

6.. Talimatları dikkatlice okuyunuz. Bu sefer telefonunuzu kök olacaktır. Şimdi, mobil ile pc bağlı ve dosyayı karşıdan dosya "rootz5kitkatv2" açık kalmak.Çift tıklayın "kök-zenfone5-ww" veya "Kök-ZenFone5-tr"

7. bat dosyası açılacak ve köklenme süreci şimdi başlıyor. Telefonunuz 5 ila 6 kez yeniden başlayacaktır. Devam etmek için herhangi bir tuşa basın. Bir süre daha bekleyin

8. Eğer, tebrikler SuperSU görebilirsiniz eğer Son yeniden başlatma, telefonları app çekmece kontrol çıkacak! Şimdi yatmaktadır.

Un Root? :

Eğer unroot kullanım supersu "tam unroot" ya da zenfone kök araç bat dosyası istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar