merhaba bende bi adet general mobile var ve bu işte oldukça acemiyim kayıtlı epostamı | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

merhaba bende bi adet general mobile var ve bu işte oldukça acemiyim kayıtlı epostamı

yilmaz560

Yeni Kullanıcı
merhaba bende bi adet general mobile var ve bu işte oldukça acemiyim kayıtlı epostamı unuttum ve internetteki hard reset denilen şeyi yaptım ve e-posta istiyor ilk girdiginz eposta yı istiyor ve ne yapacagımı bilmiyorum yardım edermisiniz ?

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
Cvp: merhaba bende bi adet general mobile var ve bu işte oldukça acemiyim kayıtlı epostamı

merhaba telefonunuzun modeli nedir! ayrıntılı bilgi verin yardımcı olalım size

yilmaz560

Yeni Kullanıcı
Cvp: merhaba bende bi adet general mobile var ve bu işte oldukça acemiyim kayıtlı epostamı

general mobile 4g yazıyor

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com

site içi arama yapsaydınız konu ile ilgili anlatım mevcut bu konuya göz atınız!!

yilmaz560

Yeni Kullanıcı

http://link.tl/28859/gsmgezgini.com/Thread-%C3%87%C3%B6z%C3%BCld%C3%BC-Discovery-Plus-4g-Google-account-bypass?highlight=4g+google

orayı gördüm ama diskovery diyor bunla alakasını kuramadım bi deneyim sizde yeni çözümler bulursanız buradapaylasırsanız sevinirim şimdiden ilgilendiginiz için teşşekkuru bir borç bilirim..

emir12

Yeni Kullanıcı

Germ@nboyS' pid='4291' dateline='1468765777' Alıntı:
site içi arama yapsaydınız konu ile ilgili anlatım mevcut bu konuya göz atınız!!

Admin abi bi yardim ci ol attigin link acilmiyo telefonu 1haftadir kullanamiyom nolur burda anlati ver

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar