WhatsApp Milyonlarca Telefona Verdiği Hizmeti Durduracak, İşte O Telefonlar | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp Milyonlarca Telefona Verdiği Hizmeti Durduracak, İşte O Telefonlar

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
whtsapp-hizmeti-duruyor-b_640x378.jpg

WhatsApp eski model işletim sistemleri kullanan telefonlara verdiği hizmeti durduruyor. Bu telefonlardan birini kullanıyorsanız WhatsApp kullanmaya devam etmek için yeni bir telefon almanızın zamanı gelmiş demektir.
WhatsApp güncellenen bir açıklamayla beraber iPhone 3G ve bazı Android telefonlarda servisini durduruyor. WhatsApp bu uygulamayı 2017 Haziran ayından itibaren uygulayacak. WhatsApp’ın yaptığı açıklamaya göre, 2017 yılının Haziran ayı itibariyle artık popüler mesajlaşma uygulaması BlackBerry OS, BlackBerry10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 modellerinde kullanılamayacak.Android 2.1 ve 2.2 işletim sistemlerini kullanan cihazlar da bu karardan etkilenecekler. Bununla beraber iPhone 3GS ve iOS 6 kullanan telefonlar ve Windows Phone 7 işletim sahipleri de WhatsApp kullanamayacaklar.
Kademeli olarak hizmetini durduracak olan WhatsApp, bu yıl sonuna kadar Android 2.1 ve Android 2.2; Windows Phone 7 iPhone 3GS / iOS 6 cihazlarda kullanılamayacak. Haziran 2017’den itibarenWhatsApp hizmeti alamayacağı duyurulan cihazlar BlackBerry, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 olarak listelendiler.

Bu işletim sistemleri ve cihazlara sahip olan kullanıcıların ücretsiz mesajlaşma servisini kullanabilmeleri için cihazlarını yeni model cihazlarla değiştirmeleri gerekecek.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar