Yardım - Xiaomi Poco X4 Pro 5G (Veux) Global Rom Sonrası Fastboot'da Kalıyor | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yardım Xiaomi Poco X4 Pro 5G (Veux) Global Rom Sonrası Fastboot'da Kalıyor

enesbasar1

Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yetkili hesapla eng attım, direnç işlemini yaptım, repair yaptım eng modda şebeke verdi cihaz. daha sonra DFT PRO dan fastboot da global yazılımını yükledim. POCO yazısı gelince fastboota atıyor. BL Kilitli. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.

Muhammed BEY

" DFT PRO Yöneticisi "
Genel Mod
Destek Ekibi
Yetkili hesapla eng attım, direnç işlemini yaptım, repair yaptım eng modda şebeke verdi cihaz. daha sonra DFT PRO dan fastboot da global yazılımını yükledim. POCO yazısı gelince fastboota atıyor. BL Kilitli. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.
cihaz slot a yapmanız lazım oyle acılır sadece oyle deneyın

Muhammed BEY

" DFT PRO Yöneticisi "
Genel Mod
Destek Ekibi
Set slot: a

Slot Change is not allowed in Lock State (550)

hatası veriyor.
hocam cıhaz bastan eng rom yukleyın global bastan yukleyın ancak yuklerken modem tıkı kapatın oyle yukleyın duzelmesı lazım

enesbasar1

Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
hocam cıhaz bastan eng rom yukleyın global bastan yukleyın ancak yuklerken modem tıkı kapatın oyle yukleyın duzelmesı lazım
Daha 2 gün önce aynı cihazı aynı yöntemle yaptım sorun olmadı. Bunda sorun çıktı. Sorun kesin yazılımsal olduğunu bilsem denicem onda sorun yok fakat sorun dirençle alakalı ise boşuna kredi vericem ona yazık. sence dirençle alakalı böyle bir sorun yapar mı?

Muhammed BEY

" DFT PRO Yöneticisi "
Genel Mod
Destek Ekibi
Daha 2 gün önce aynı cihazı aynı yöntemle yaptım sorun olmadı. Bunda sorun çıktı. Sorun kesin yazılımsal olduğunu bilsem denicem onda sorun yok fakat sorun dirençle alakalı ise boşuna kredi vericem ona yazık. sence dirençle alakalı böyle bir sorun yapar mı?
dirençle alakası olacagını zannetmem yazılımsal sorun

enesbasar1

Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
acaba direk global yazılım mı atsam avatarla. edlden. modem dosyasıyla alakalı olacağını sanmıyorum hiçbir arkadaşım o şekilde yapmamış direk çift sim yazıp global vermişler.

Muhammed BEY

" DFT PRO Yöneticisi "
Genel Mod
Destek Ekibi
acaba direk global yazılım mı atsam avatarla. edlden. modem dosyasıyla alakalı olacağını sanmıyorum hiçbir arkadaşım o şekilde yapmamış direk çift sim yazıp global vermişler.
hocam dedıgınız gıbı de olabılır ancak suana kadar boyle fastboot kalan gormedım ıstersenız bır deneyın edl modan romu global romu

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar