Yardım - Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık Çalışmıyor! | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yardım Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık Çalışmıyor!

hamissidayim

Yeni Kullanıcı
Merhaba,

Yakın zamanda Trendyol'dan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Siyah Bluetooth Kulaklık satın aldım. Fakat kulaklığın çalışıp çalışmadığı konusunda endişelerim var.

Sorun:

• Kulaklıkları basılı tutarak sıfırlama işlemini denedim (10-20 saniye gibi süreler) fakat herhangi bir sonuç alamadım.
  • Kulaklıkların şarjı bitmiş olabilir diye uzun süre şarj ettim. Şarjdayken kutusunun üzerindeki beyaz ışık sadece ilk taktığımda yanıyor ve kısa bir süre sonra sönüyor. Bu durum normal midir?
  • Farklı şarj kabloları ve adaptörlerle (Xiaomi ve bilgisayar USB) denedim fakat yine de çalışmadı.
Diğer Bilgiler:

• Kulaklık Xiaomi Türkiye Garantili. Youtube'daki çözümlerin hepsini denedim. Olmadı. Çalışmadı.
  • Trendyol'dan satın aldım ve ürünün 16.000'den fazla yorumu var. Fakat yorumların birçoğunun sahte olduğunu düşünüyorum.
  • Kulaklığın defolu olduğunu düşünüyorum. Forumlarda bir tane çözüm yolu yok. Herkes cevapsız kalmış ve geri iade konuşulmuş.
Sorular:

• Bu kulaklığın bozuk olup olmadığını test etmenin başka bir yolu var mı?
  • Trendyol'a iade edebilir miyim?
  • Bu durumda yapmam gerekenler nelerdir?
Ek:

Abim bu kulaklığı kendisi için araştırıp satın aldı.
Bu konularda çok bilgisi yok. Bu nedenle yapmam gerekenleri detaylı bir şekilde anlatırsanız çok memnun olurum.

Teşekkürler.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar