Haber - Yaz Tatili İçin Teknolojik Ürünler | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haber Yaz Tatili İçin Teknolojik Ürünler

TeknoCan

TeknoCan Bilişim
Emekli

MediaMarkt

Yaz ayları yaklaşıyor hatta geldi çattı bile. Evde sıkılan ve insanlardan uzak, tenha bir yerde tatile kaçma planları kuranlar az değil. Kıyıdan kıyıdan biraz hava değişikliği yaparken ne lazım olabilir? Yaz tatili için alınabilecek teknolojik ürünleri paylaşırken ne lazım olur, ne olmaz birlikte bakalım…​

MediaMarkt sponsorluğunda hazırladığımız bu yazı ve videoda, yaz tatiline giderken evdeki su ısıtıcı açık kaldı mı, kediler ne yaptı gibi soruları yanıtlayacak ürünlere baktık. Elbette yolda telefonu şarj etmek, yazlıkta ya da otelde yine telefonu şarj etmek, hatta ve hatta çadırda yine o telefonu şarj etmek için neler kullanılır? Bunları da atlamadık.

Güneş, sahil ve kumlar güzel olsa da akşam eğlencesi için aile sineması kurmaya kadar gelişen hayali olaylar zincirinde gelin yazlık teknolojik cihaz listesini bir inceleyelim:

MediaMarkt: Avrupa teknoloji perakende devi olan MediaMarkt bütün teknoloji alışverişi için güzel, bu içeriğin de sponsoru olan güvenilir bir adres.

İçlerinden hızlı şarj destekli, beğendiğimiz bir örnek:

Araçta giderken hem telefonu şarj edecek, hem tek kulakta görüşme yapabileceğiniz çok hesaplı bir kulaklık/araç içi şarj cihazı ikilisi:

Araçta da hızlı şarj olsun, hem Type-A hem de Type-C portu olsun derseniz:

Otel odalarında ya da havalimanlarında prize asılı sallanan telefon kabloyu zorluyorsa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa, işte bunun çözümü olan bir ürün:

Su geçirmez tablet koruyucu:

Su geçirmez telefon kılıfı:

Bir diğer su geçirmez kılıf seçeneği:

Ekrana değil yıldızlara bakmak istiyorum artık, gittiğim yer uygarlığa uzak ve yeterince karanlık derseniz, belki bir teleskop? Abartı mı, eskiden öyleydi ama artık değil:

Yolun buraya kadar olan kısmını arabayla hallettik, kalan kısmı da katırlarla halledelim dediniz. Ama katır bulamadınız, o zaman elektrikli Scooter ile devam edebilirsiniz:

Tatile giderken kim yanına 5’li priz alıyor diye merak ediyorsanız cevabı yazının sonunda, yazarın künyesinde saklı:

Kamp yapacağım diyorsanız ışık da lazım, telefonun flaşını tutmak zahmetli ama bu ışıldak seçenekleri daha kolay:

Gittiğim yerde telefonun şarjını bitirmeden internete daha kolay erişeyim diyorsanız, kablosuz mobil router da var. Ayrıca aile için herkesin tek yerden bağlanması ya da yazlık bir mobil paket almak bazen daha hesaplı:

Aklım evde kalmasın diyorsanız bir gece görüşlü güvenlik kamerası iyi olabilir.

Kediler acaba ne yapıyor, diye merak ettiğinizde:

Ben yokken ışıklar yansın sönsün, evde biri var gibi olsun derseniz:

Ocağın fişini çektiniz mi sahi? Uygulamadan bir bakın:

Buralar çok sessiz, gerçekten çok huzurlu! Ama ben sıkıldım tekrar ses istiyorum, derseniz:

Biraz daha ufağı yok mu, diyecek olursanız:

Daha küçük ve hafif taşınabilir şarj cihazlarına ihtiyacınız varsa, işte size bir kaç seçenek:

Kablosuz olarak kulaklık ya da destekleyen saatleri şarj edebileceğiniz farklı bir PowerBank:

Telefonla foto çekmek istemiyorum, ufak ama görüntü kalitesi yüksek bir taşınabilir video kamera isterseniz:

Ya da bisiklet kiraladığınızda, sörf yaptığınızda video çekmek için yeni bir GoPro lazımsa:

Bir önceki modeli aksesuarlarıyla da daha iyi bir fiyata alabilirsiniz:

Çok fotoğraf ve video çekiyorsanız ek bellek kartlarına ihtiyacınız olacağını unutmayın, işte bir kaç seçenek:

Ailecek projeksiyon da kurup film izleyelim diyenlere en ufak, en taşınabilir cep sineması:

Evde, ofiste, tatilde her yerde ben kendi sinemamı yanımda taşırım derseniz:

Bonus:
Drone ile manzarayı kuş bakışı olarak da görebilirsiniz:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar