Galaxy S3 Mini I8190 / I8190L / I8190N / I8190T Root | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Galaxy S3 Mini I8190 / I8190L / I8190N / I8190T Root

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
Garanti geçersiz yapabilirsiniz köklenme, ancak faydaları hala Android kullanıcılarının çok çekmek getiriyor. Daha fazla insan daha büyük ücretsiz uygulamalar zevk için, onların telefonlarını kök seçin. Peki, farklı telefonlar 'köklenme için sıkı kurallar vardır. Bu kılavuz sadece Samsung Galaxy S3 Mini I8190 / I8190L / I8190N / I8190T kök nasıl anlatıyor. Diğer cihaz modeli kullanırsanız, bu kılavuzu takip etmeyiniz.

Başlamadan önce, bu köklendirme garantiniz iptal bilmeniz gereken, ve hala kendi sorumluluğunuzdadır cihazınızı kök kabul. Sonraki, en adımlarla birlikte yapalım.
Adım 1 . Eğer cihaz köklenme sürecinde gerekir kaynakları indirin.
a.

b.
c.
d.
. Adım 2 telefonunuzu kapatın güçlendirin ve daha sonra dönüp İndir Mode üzerinde:
Basın Aşağı Volume + Ev + Güç yaklaşık 5 saniye (aynı anda tüm) için bir araya düğmeleri.
Ardından basın Volume Up içine almak için comfirm için düğmeye İndir Mode .
7Bundan sonra, telefonunuzu bilgisayara bağlamak için USB kablosunu takın. Sonra 1. adımda indirdiğiniz sürücüleri yükleyin. Adım 3 Odin3 v3.04.zip Sıkıştırılmış ve Odin3 v3.04.exe çalıştırın. : Bu iki seçenek işaretleyin Otomatik Reboot ve F.Reset Zaman . Sonra recovery-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar.zip ayıklayın. Seçeneği işaretleyin devam PDA ve recovery-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar.zip çıkarılan kurtarma-clockwork-touch-6.0.2.7-golden.tar.md5, göz ve seçin o.
odin3v1.85.jpg

Adım 4. Odin kimliği 1'in altında bir cihaz göstermelidir: COM port (genellikle sarı kutusu vurgulanmış). Sarı kutu vurgulanan görmüyorsanız, bunu gördüğünüzde, tıklayın 2. adımdan itibaren tekrarlayın lütfen Başlat düğmesini. Sonra telefon tamamlandıktan sonra yanıp sönen açılacaktır.
Adım 5. Şimdi, telefonunuzu kök son aşamada konum. Telefonunuzda SD kart indirilen SuperSU kopyalayın. Sonra telefonunuzu kapatın.O, bastıktan sonra basılı tutun Volume Up + Güç + Ev düğmelerine aynı anda. Telefonunuz açıkken, serbest Güç düğmesine, ama basmaya devam Volume Up + Ev düğmelerini.
Telefonunuz tamamen açıldığında, telefonunuzun ekranında gösterilen seçeneklere göre hareket edebilir. Ne yapmanız gereken ise: SD kart zip yükle seçin <SD kart zip seçim <0 / <CWM-SuperSU-v0.99.zip <Evet . Şimdi telefonunuz gerçek köklenme süreci altındadır. Bitti, bunun oluyor bildiren bir mesaj görürsünüz YAPILAN!
Sonra ana menüye geri ve telefon yeniden almak için şimdi yeniden sistemini seçin. Bundan sonra, SuperSU uygulaması telefonunuzun ekranında görünen görürsünüz. SU ikili güncellemek için çalıştırın.
TAMAM MI. Sizin Galaxy S3 başarıyla köklü olmuştur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar