Haber - Huawei Harmonyos 2.0 Çıkış Tarihi Duyuruldu! | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haber Huawei Harmonyos 2.0 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
Merakla beklenen Huawei HarmonyOS 2.0 nihayet lansmana hazırlanıyor. Beta olan işletim sistemi 2 Haziran'da küresel olarak yayınlanacak.

huawei-nin-bes-modeli-icin-harmonyos-2-0-beta-yayinlandi-2.jpg

Yıllar önce duyurulan ve bu ayın başında beta olarak belirli telefonlar da kullanıma sunulan Huawei HarmonyOS 2.0 resmiyet kazanmaya hazırlanıyor. ‘e savaş açan ve 2019 yılından bu yana kendi işletim sistemini geliştiren Huawei bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Kendi işletim sistemini geçtiğimiz günler de üç farklı telefon üreticisinin daha kullanacağını duyuran şirket dikkat çekmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalar da EMUI 11 ve Android ile karşılaştırılan işletim sistemi hem daha az bellek hem de daha az pil tüketerek bizleri şaşırtmıştı.
Yıllar sonra kendi işletim sistemini piyasaya sürmeye hazırlana şirketten güzel haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce yaptığımız pek çok haber de şirketin işletim sistemini yaz ayların da piyasaya süreceğinden söz etmiştik. Bugün gelen haberler ile bir kez daha haklı çıktık ve şirket resmi lansman tarihini duyurdu.
<yoastmark

Huawei HarmonyOS 2.0 2 Haziran’da Lansmana Çıkacak​

Evet ara başlığımızda da anladığınız üzere HarmonyOS işletim sistemi 2 Haziran’da küresel olarak lansmana çıkacak. Çin üzerinde duyurulacak olan işletim sistemi diğer ülkeler için de erişime açık olacak. Android platformunun en sıkı rakibi olacak olan HarmonyOS pek çok yeniliği de beraberin de kullanıcılarına sunacak. Üç farklı akıllı telefon üreticisi tarafından da kullanılacak olan işletim sistemi 200 milyondan fazla Huawei marka cihaza gelecek. İşletim sisteminin üçüncü taraf 100 milyon cihaza da geleceği biliniyor.​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar