Haber - Huawei Mate 40 Ve P40 Için Harmonyos 2.0 Çıktı! | GsmGezgini
Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Haber Huawei Mate 40 Ve P40 Için Harmonyos 2.0 Çıktı!

JinKazama

Bilgi Pylştıkç Çoğalır
Webmaster
Admin
Destek Ekibi
Web sitesi
gsmgezgini.com
huaweinin_isletim_sistemi_harmonyos_20_calisirken_goruldu_1619698541_2697.jpg
Çinli Huawei Android'e rakip olmak için elini çabuk tutuyor. Bugün Huawei Mate 40 ve P40 için HarmonyOS 2.0 sürümü yayınlandı.

1622070792882.png

Amerika’nın yaptırımlarından sonra Android lisansını kaybeden Huawei, çareyi yeni işletim sistemi yapmakta bulmuştu. Hala resmi olarak telefonlarda önyüklü olarak gelmeyen Harmony OS için bugün geri sayım resmen başladı. Çinli firma Huawei Mate 40 ve P40 için HarmonyOS 2.0’ın genel beta sürecine başladığını açıkladı.

2 Haziran 2021 tarihinde resmi tanıtımı yapılacak olan OS 2.0 şimdilik public beta sürecinde. Muhtemelen Huawei P50 ailesi ile birlikte beta sürecinden çıkılacak ve resmi olarak kullanıma sunulacak. Özünde Android forku olan bu işletim sisteminin önü çok açık görünüyor. Özellikle Huawei’nin geliştiriciler için sunduğu avantajlar sayesinde HarmonyOS’in yükselişi çok çabuk olabilir.

Tasarımsal açıdan Android ile iOS’in karşımı olan ve kullanıcı deneyimini üst seviyelere çıkaran bu işletim sistemini 2021’in yılına kadar pazarda göreceğiz. İlk olarak az önce de belirttiğimiz gibi Harmony OS 2.0 Huawei P50 ailesi ile gelecek. Kullanıcılar dilerse P50’yi Android’li dilerse de HarmonyOS’li bir şekilde satın alabilecek. Muhtemelen Huawei sonradan işletim sistemi yüklemeye de imkan tanıtayacak.
Huawei Mate 40 ve P40 için HarmonyOS 2.0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
Lütfen dikkat !!!

"sssdsdsf" Tarzı cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

( Flood ) ard arda cevap ve yorumlar yazılması yasaktır!

Bu tip yorum ve cevap yazanlar uyarılmaksınız Süresiz uzaklaştırılacaktır!

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar